Televizyon

Gönül Dağı’nın Kellerin Rıfat’ı Boşanıyor.Meryem geri dönüyor.

TRT1’in sevilen dizisi Gönül Dağı‘nda önceki bölüm Rıfat’tan ayrılarak Ankara’ya giden Meryem karakteriyle ilgili bir iddia ortaya atıldı. Rıfat’la bu kez bambaşka bir hikaye yazılacağı öne sürüldü.

TRT1’de cumartesi akşamları evlere konuk olan Gönül Dağı dizisi, her bölümüyle reyting listesinde birinci sıraya yerleşmeyi başarıyor. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu gibi oyuncuların yer aldığı dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüne Meryem ve Rıfat damgasını vurmuştu.

Evlilik hazırlığı yapılırken Meryem, Rıfat’ı istemediğini söylemiş, bu acıya dayanamayan Rıfat Gönül Dağı’na çıkarak divane olmuştu. Dizide yaşananlar nedeniyle Meryem karakterine sosyal medyada büyük tepki gelmişti.

TEPKİLER BÜYÜDÜ, SENARİSTİN KAPISINI ÇALDI

Kendisine gelen tehdit mesajlarına isyan eden Sevilay Gültekin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “24 yaşındayım. 15 yaşındaki çocuktan da 50 yaşındaki adamdan da hakaret duyuyorum. Dizi, sinema denen şey iyi vakit geçirin diye var, kendinizi de başkasını da kanser edin diye değil” ifadelerini kullanmıştı.

Aldığmız habere göre mesajların ardından Sevilay Gültekin senaristin ve yönetmenin kapısını çaldı ve Meryem için farklı bir son yazılmasını istedi. Karakterin diziye geri döneceği ve Rıfat’a çok iyi davranacağı ancak bazı sırların açığa çıkacağı öne sürüldü.

Ağızların açık kalmasına neden olan bu iddia şok etkisi yarattı. Sizler Gönül Dağı dizisinde Meryem’i pişman bir şekilde görmek ister misiniz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu