Bonna’dan eğitime ve geleceğin gastronomi profesyonellerine tam destek!

bonna dan egitime ve gele c1c3
bonna dan egitime ve gele c1c3
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Bonna’dan eğitime ve geleceğin gastronomi profesyonellerine tam destek!

Tasarladığı ve ürettiği inovatif ürünlerle otel, restoran ve kafeleri hem estetik hem de dayanıklı sofra eşyalarıyla buluşturan HoReCa markası Bonna, sosyal sorumluluk bilinciyle de öne çıkıyor. Bonna, Türkiye’nin çeşitli illerindeki gastronomi ve aşçılık eğitimi veren lise ve üniversite seviyesindeki 20’nin üzerinde okula ürün gönderimi sağladı. Her bir okula eğitim sürecinde kullanılmak üzere en az 150 parça premium segment sofra eşyası kazandıran marka, eğitime, yeme-içme sektörüne ve geleceğin sektör profesyonellerine tam destek verdi.

Yeme-içme deneyimini mükemmelleştirmek amacıyla, farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunan teknolojik altyapısı, etik iş birliği modeli ve beraber büyümeye dair inancıyla çalışmalarını sürdüren HoReCa markası Bonna, sosyal sorumluluk projeleriyle de öne çıkıyor. Bonna, Türkiye’nin çeşitli illerindeki gastronomi ve aşçılık eğitimi veren lise ve üniversite seviyesindeki 20’den fazla devlet okuluna ürün gönderimi sağladı. Her bir okula eğitim sürecinde kullanılmak üzere en az 150 parça premium segment sofra eşyası kazandıran marka, yeme-içme sektörüne, geleceğin sektör profesyonellerine ve eğitime tam destek verdi. İkinci ayağı önümüzde dönemde başlayacak olan projenin kapsamı geliştirilerek farklı iş birlikleriyle devam edecek.

Konu hakkında konuşan Bonna Satış Pazarlama Direktörü Reha Tavil, “Bonna olarak müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza, tedarikçilerimize, rakiplerimize, topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle hareket etmek kurumsal kültürümüzün omurgasını oluşturuyor. Bu değerlerle beslenen bir kurum olarak, sosyal sorumluluklar noktasındaki hassasiyetimizi korumaya özen gösteriyoruz. Bir toplumun gelişiminin merkezinde duran eğitim ise bizim için daima desteklenmesi gereken bir alan. Dolayısıyla ihtiyacı olup bize talepte bulunan eğitim kurumlarımıza uzun zamandır ürün gönderimi sağlıyoruz. Son olarak 20’den fazla devlet okuluna 2 binin üzerinde ürünümüzü ileterek ihtiyaçlarını giderdik. Amacımız, hem gelecekte yeme-içme sektörünün profesyonelleri olacak gençlerimizin eğitim hayatları boyunca profesyonel malzemeleri deneyimlemesini sağlamak hem sektöre kalifiye personel kazandıran okullarımızın yanında olmak hem de sektörümüzde farkındalık yaratarak bu tip projelerin yaygınlaşmasını sağlamak. Bu ve benzeri çalışmalarımız gelecekte de daha kapsayıcı bir biçimde devam edecek” dedi.

Önerilen İçerik :   Donal’ın İrlanda Macerası 24Kitchen Ekranlarında Başlıyor

Ürün gönderimi yapılan bazı okullar:

Sinan Bey Lisesi, Şehit Ömer Halisdemir Lisesi, Bolvadin Bahçelievler Lisesi, Feriha Uyar Lisesi, Gazi Yakup Satar Lisesi, Adıyaman Perre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Lisesi, Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mükrime Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Uydukent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Alaattinbey Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi, Dicle Üniversitesi, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, İstinye Üniversitesi, Tekirdağ Şarköy Aşçılık Meslek Yüksek Okulu, Nevşehir Hacıbektaşı Veli Üniversitesi, Kayseri Üniversitesi Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksek Okulu.

Kaynak:Gastronomi Turkey

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bonna’dan eğitime ve geleceğin gastronomi profesyonellerine tam destek!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

ersev.com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!